V20E150PL1T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V20E150PL1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V20E150PL1T.pdf
  • Pranešimas
V20E150PL1T specifikacijos
Dalies numeris V20E150PL1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182988 pcs Duomenų lapas V20E150PL1T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai V20E150L1T
V20E150L1T-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 200V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 120J
Išsamus aprašymas 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz