V18MLE0805NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE0805NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLE0805NT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 0805
Duomenų lapai: V18MLE0805NT.pdf
  • Pranešimas
V18MLE0805NT specifikacijos
Dalies numeris V18MLE0805NT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 25V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 458586 pcs Duomenų lapas V18MLE0805NT.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija MLE
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Talpa @ dažnumas 500pF @ 1MHz