V18MLE0603WT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE0603WT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLE0603WT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 0603
Duomenų lapai: V18MLE0603WT.pdf
  • Pranešimas
V18MLE0603WT specifikacijos
Dalies numeris V18MLE0603WT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 25V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5780 pcs Duomenų lapas V18MLE0603WT.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija MLE
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija - Išsamus aprašymas 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Talpa @ dažnumas 125pF @ 1MHz