V18MLA1206A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA1206A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLA1206A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 150A 1206
Duomenų lapai: 1.V18MLA1206A.pdf2.V18MLA1206A.pdf
  • Pranešimas
V18MLA1206A specifikacijos
Dalies numeris V18MLA1206A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 25V 150A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137279 pcs Duomenų lapas 1.V18MLA1206A.pdf2.V18MLA1206A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija MLA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V
Energija 0.40J Išsamus aprašymas 25V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Dabartinis - "Surge" 150A Talpa @ dažnumas 1270pF @ 1MHz