V18MLA0805LNH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0805LNH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLA0805LNH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 40A 0805
Duomenų lapai: 1.V18MLA0805LNH.pdf2.V18MLA0805LNH.pdf
  • Pranešimas
V18MLA0805LNH specifikacijos
Dalies numeris V18MLA0805LNH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 25V 40A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 501855 pcs Duomenų lapas 1.V18MLA0805LNH.pdf2.V18MLA0805LNH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija MLA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai F2184TR
V18MLA0805LN
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 18V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.10J
Išsamus aprašymas 25V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Dabartinis - "Surge" 40A
Talpa @ dažnumas 290pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V18MLA0805H
V18MLA0805H
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 25V 120A 0805
Sandelyje: 316351 pcs
parsisiųsti: V18MLA0805H.pdf
RFQ
V18MLA0805LWH
V18MLA0805LWH
apibūdinimas: VARISTOR 25V 40A 0805
Sandelyje: 5051 pcs
parsisiųsti: V18MLA0805LWH.pdf
RFQ
V18MLA0805LNHAUTO
V18MLA0805LNHAUTO