V175LC20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LC20APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V175LC20APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V175LC20APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135386 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 225V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
Energija 90J Išsamus aprašymas 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1400pF @ 1MHz