V151DHB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V151DHB34 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V151DHB34
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai: V151DHB34.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
V151DHB34 specifikacijos
Dalies numeris V151DHB34 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9246 pcs Duomenų lapas V151DHB34.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija DHB34
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm, Tabs
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 300J Išsamus aprašymas 240V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 8000pF @ 1MHz