V150PA20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150PA20A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 6.5KA BASE MOUNT
Duomenų lapai: V150PA20A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150PA20A specifikacijos
Dalies numeris V150PA20A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 6.5KA BASE MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4987 pcs Duomenų lapas V150PA20A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 212V
Varistorio įtampa (maks.) 284V Serija PA
Pakuotė - Paketas / dėžutė Base Mount
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Energija 80J
Išsamus aprašymas 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz