V150LT20B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT20B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LT20B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V150LT20B.pdf
  • Pranešimas
V150LT20B specifikacijos
Dalies numeris V150LT20B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4064 pcs Duomenų lapas V150LT20B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 229.5V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 243V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 80J
Išsamus aprašymas 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150LT1PX2855
V150LT1PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 435143 pcs
parsisiųsti: V150LT1PX2855.pdf
RFQ
V150LT20BPX2855
V150LT20BPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 136188 pcs
parsisiųsti: V150LT20BPX2855.pdf
RFQ
V150LT20A
V150LT20A
apibūdinimas: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: V150LT20A.pdf
V150LT2
V150LT2
apibūdinimas: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM