V150LS20BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LS20BPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V150LS20BPX10.pdf
  • Pranešimas
V150LS20BPX10 specifikacijos
Dalies numeris V150LS20BPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161720 pcs Duomenų lapas V150LS20BPX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 229.5V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 243V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 80J Išsamus aprašymas 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz