V150LS10APX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LS10APX1347
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V150LS10APX1347.pdf
  • Pranešimas
V150LS10APX1347 specifikacijos
Dalies numeris V150LS10APX1347 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 259797 pcs Duomenų lapas V150LS10APX1347.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 45J Išsamus aprašymas 240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz