V150LC20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LC20APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V150LC20APX2855.pdf
  • Pranešimas
V150LC20APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V150LC20APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128627 pcs Duomenų lapas V150LC20APX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 80J Išsamus aprašymas 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz
Susiję produktai
V150LC2
V150LC2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM