V150LA20CPX360
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20CPX360 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LA20CPX360
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V150LA20CPX360.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V150LA20CPX360 specifikacijos
Dalies numeris V150LA20CPX360 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107706 pcs Duomenų lapas V150LA20CPX360.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 229.5V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 243V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F10945
V150LA20CPX360-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 215J Išsamus aprašymas 229.5V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 7000pF @ 1MHz