V150LA10APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA10APX10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LA10APX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V150LA10APX10.pdf
  • Pranešimas
V150LA10APX10 specifikacijos
Dalies numeris V150LA10APX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 259560 pcs Duomenų lapas V150LA10APX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 45J Išsamus aprašymas 240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150CH8S
V150CH8S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 150V 250A 2SMD
Sandelyje: 85226 pcs
parsisiųsti: V150CH8S.pdf
RFQ
V150LA10A
V150LA10A
apibūdinimas: VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 4717 pcs
parsisiųsti: V150LA10A.pdf
RFQ
V150LA10CP
V150LA10CP
apibūdinimas: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V150LA10CP.pdf
V150LA10APX1347
V150LA10APX1347
parsisiųsti: V150LA10APX1347.pdf
V150LA1
V150LA1
apibūdinimas: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: V150LA1.pdf
V150LA10AP
V150LA10AP
parsisiųsti: V150LA10AP.pdf
V150KR
V150KR
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 156MHZ WHIP STR KR CONN