V14P550L1T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14P550L1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14P550L1T.pdf
  • Pranešimas
V14P550L1T specifikacijos
Dalies numeris V14P550L1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3977 pcs Duomenų lapas V14P550L1T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 745V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 190J
Išsamus aprašymas 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz