V14P17PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14P17PL1T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 27V 4KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14P17PL1T7.pdf
  • Pranešimas
V14P17PL1T7 specifikacijos
Dalies numeris V14P17PL1T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 27V 4KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198693 pcs Duomenų lapas V14P17PL1T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 27V Varistorio įtampa (min) 24.3V
Varistorio įtampa (maks.) 29.7V Serija LV UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 22V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 17V
Energija 50J Išsamus aprašymas 27V 4kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4kA Talpa @ dažnumas 8700pF @ 1MHz