V14E440PL3B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E440PL3B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E440PL3B.pdf
  • Pranešimas
V14E440PL3B specifikacijos
Dalies numeris V14E440PL3B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 222088 pcs Duomenų lapas V14E440PL3B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 715V Varistorio įtampa (min) 643.5V
Varistorio įtampa (maks.) 786.5V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 585V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 440V
Energija 170J Išsamus aprašymas 715V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 260pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V14E440P
V14E440P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM