V14E320PL2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E320PL2B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E320PL2B.pdf
  • Pranešimas
V14E320PL2B specifikacijos
Dalies numeris V14E320PL2B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228568 pcs Duomenų lapas V14E320PL2B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
Energija 136J Išsamus aprašymas 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 380pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V14E320P
V14E320P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM