V14E300PL3T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E300PL3T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E300PL3T.pdf
  • Pranešimas
V14E300PL3T specifikacijos
Dalies numeris V14E300PL3T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 251014 pcs Duomenų lapas V14E300PL3T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 385V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
Energija 125J Išsamus aprašymas 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz