V14E275PL4B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E275PL4B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E275PL4B.pdf
  • Pranešimas
V14E275PL4B specifikacijos
Dalies numeris V14E275PL4B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 240407 pcs Duomenų lapas V14E275PL4B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 350V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V
Energija 110J Išsamus aprašymas 430V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 450pF @ 1MHz