V14E250PL2T7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E250PL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E250PL2T7.pdf
  • Pranešimas
V14E250PL2T7 specifikacijos
Dalies numeris V14E250PL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 390V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 277387 pcs Duomenų lapas V14E250PL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 320V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V
Energija 100J Išsamus aprašymas 390V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 500pF @ 1MHz