V14E20PL1B1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E20PL1B1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E20PL1B1
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Duomenų lapai: V14E20PL1B1.pdf
  • Pranešimas
V14E20PL1B1 specifikacijos
Dalies numeris V14E20PL1B1 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 231669 pcs Duomenų lapas V14E20PL1B1.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Išsamus aprašymas Varistor Circuit
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V14E17P
V14E17P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 27V 4KA DISC 14MM
Sandelyje: 135230 pcs
parsisiųsti: V14E17P.pdf
RFQ
V14E230AUTO
V14E230AUTO
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Sandelyje: 144076 pcs
parsisiųsti: V14E230AUTO.pdf
RFQ
V14E20P
V14E20P
apibūdinimas: VARISTOR 33V 4KA DISC 14MM