V14E175PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E175PL1T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E175PL1T7.pdf
  • Pranešimas
V14E175PL1T7 specifikacijos
Dalies numeris V14E175PL1T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 239810 pcs Duomenų lapas V14E175PL1T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 225V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
Energija 70J Išsamus aprašymas 270V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 700pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V14E17P
V14E17P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 27V 4KA DISC 14MM
Sandelyje: 135230 pcs
parsisiųsti: V14E17P.pdf
RFQ
V14E175
V14E175
apibūdinimas: VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 5396 pcs
parsisiųsti: V14E175.pdf
RFQ
V14E175AUTO2T
V14E175AUTO2T
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
parsisiųsti: V14E175AUTO2T.pdf
V14E175P
V14E175P