V14E150PL2B7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E150PL2B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E150PL2B7.pdf
  • Pranešimas
V14E150PL2B7 specifikacijos
Dalies numeris V14E150PL2B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 185272 pcs Duomenų lapas V14E150PL2B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 60J Išsamus aprašymas 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V14E150PL2B
V14E150PL2B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM