V141HF34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V141HF34 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V141HF34
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
V141HF34 specifikacijos
Dalies numeris V141HF34 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13208 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija HF34
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm, Tabs
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 188V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
Energija 291J Išsamus aprašymas 220V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Tabs
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 9000pF @ 1MHz