V140LU10APX2855
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V140LU10APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V140LU10APX2855.pdf
  • Pranešimas
V140LU10APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V140LU10APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 241299 pcs Duomenų lapas V140LU10APX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 180V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
Energija 42J Išsamus aprašymas 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz