V140LT10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LT10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V140LT10A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V140LT10A.pdf
  • Pranešimas
V140LT10A specifikacijos
Dalies numeris V140LT10A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5469 pcs Duomenų lapas V140LT10A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 180V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 42J
Išsamus aprašymas 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 900pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V140LT10AP
V140LT10AP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 214527 pcs
parsisiųsti: V140LT10AP.pdf
RFQ
V140LT20APX10
V140LT20APX10
apibūdinimas: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 143911 pcs
parsisiųsti: V140LT20APX10.pdf
RFQ
V140LS5CPX2855
V140LS5CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: V140LS5CPX2855.pdf
V140LT10APX2855
V140LT10APX2855