V130PA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130PA20C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 200V 6.5KA BASE MOUNT
Duomenų lapai: V130PA20C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V130PA20C specifikacijos
Dalies numeris V130PA20C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 200V 6.5KA BASE MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4046 pcs Duomenų lapas V130PA20C.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 200V Varistorio įtampa (min) 184V
Varistorio įtampa (maks.) 220V Serija PA
Pakuotė - Paketas / dėžutė Base Mount
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 175V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Energija 70J
Išsamus aprašymas 200V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz