V130LU10APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LU10APX2855 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130LU10APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V130LU10APX2855.pdf
  • Pranešimas
V130LU10APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V130LU10APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198106 pcs Duomenų lapas V130LU10APX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 175V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
Energija 38J Išsamus aprašymas 205V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz