V130LT20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LT20A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130LT20A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V130LT20A.pdf
  • Pranešimas
V130LT20A specifikacijos
Dalies numeris V130LT20A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5084 pcs Duomenų lapas V130LT20A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 175V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 70J
Išsamus aprašymas 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1900pF @ 1MHz
Susiję produktai
V130LT20APX2855
V130LT20APX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM