V130LT10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LT10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130LT10A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V130LT10A.pdf
  • Pranešimas
V130LT10A specifikacijos
Dalies numeris V130LT10A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4069 pcs Duomenų lapas V130LT10A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 175V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 38J
Išsamus aprašymas 205V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz
Susiję produktai
V130LS5CP
V130LS5CP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 178330 pcs
parsisiųsti: V130LS5CP.pdf
RFQ
V130LS5CPX2855
V130LS5CPX2855
Sandelyje: 168886 pcs
parsisiųsti: V130LS5CPX2855.pdf
RFQ
V130LT10APX2855
V130LT10APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM