V130LC20CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC20CPX2855 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130LC20CPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V130LC20CPX2855.pdf
  • Pranešimas
V130LC20CPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V130LC20CPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 118348 pcs Duomenų lapas V130LC20CPX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 200J
Išsamus aprašymas 205V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz
Susiję produktai
V130LC2PX2855
V130LC2PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 382578 pcs
parsisiųsti: V130LC2PX2855.pdf
RFQ
V130LC20CP
V130LC20CP
apibūdinimas: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM