V130LC20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC20A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130LC20A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V130LC20A.pdf
  • Pranešimas
V130LC20A specifikacijos
Dalies numeris V130LC20A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5400 pcs Duomenų lapas V130LC20A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 175V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 70J
Išsamus aprašymas 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1900pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V130LC10CPX2855
V130LC10CPX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 115173 pcs
parsisiųsti: V130LC10CPX2855.pdf
RFQ
V130LC20AP
V130LC20AP
apibūdinimas: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 177543 pcs
parsisiųsti: V130LC20AP.pdf
RFQ
V130LC10APX2855
V130LC10APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V130LC10APX2855.pdf
V130LC20APX10
V130LC20APX10
parsisiųsti: V130LC20APX10.pdf
V130LC1P
V130LC1P
apibūdinimas: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: V130LC1P.pdf
V130LC1PX2855
V130LC1PX2855
parsisiųsti: V130LC1PX2855.pdf
V130LC20APX2855
V130LC20APX2855
parsisiųsti: V130LC20APX2855.pdf
V130LC20BPX10
V130LC20BPX10
parsisiųsti: V130LC20BPX10.pdf
V130LC20BP
V130LC20BP
parsisiųsti: V130LC20BP.pdf
V130LC2
V130LC2
apibūdinimas: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: V130LC2.pdf
V130LC10CP
V130LC10CP
parsisiųsti:
V130LC20B
V130LC20B
parsisiųsti: V130LC20B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus