V130LA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LA20C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130LA20C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V130LA20C.pdf
  • Pranešimas
V130LA20C specifikacijos
Dalies numeris V130LA20C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4898 pcs Duomenų lapas V130LA20C.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 200J Išsamus aprašymas 205V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 7000pF @ 1MHz
Susiję produktai
V130LA20APX2855
V130LA20APX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 139735 pcs
parsisiųsti: V130LA20APX2855.pdf
RFQ
V130LA20CPX2855
V130LA20CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 112287 pcs
parsisiųsti: V130LA20CPX2855.pdf
RFQ
V130LA20CP
V130LA20CP
parsisiųsti: V130LA20CP.pdf
V130LA20CPX325
V130LA20CPX325
parsisiųsti: V130LA20CPX325.pdf
V130LA20CX325
V130LA20CX325
parsisiųsti: V130LA20CX325.pdf
V130LA20CPX10
V130LA20CPX10