V120MA1AX1546
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V120MA1AX1546
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL
Duomenų lapai: V120MA1AX1546.pdf
  • Pranešimas
V120MA1AX1546 specifikacijos
Dalies numeris V120MA1AX1546 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125782 pcs Duomenų lapas V120MA1AX1546.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 120V Varistorio įtampa (min) 102V
Varistorio įtampa (maks.) 138V Serija MA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SOD-83A Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 97V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 72V
Energija 0.40J Išsamus aprašymas 120V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 40pF @ 1MHz