V10P25PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10P25PL1T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10P25PL1T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 39V 2KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10P25PL1T7.pdf
  • Pranešimas
V10P25PL1T7 specifikacijos
Dalies numeris V10P25PL1T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 39V 2KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 224780 pcs Duomenų lapas V10P25PL1T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 39V Varistorio įtampa (min) 35.1V
Varistorio įtampa (maks.) 42.9V Serija LV UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 31V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 25V
Energija 25J Išsamus aprašymas 39V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2kA Talpa @ dažnumas 2900pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V10P30AUTO
V10P30AUTO
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 47V 1.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 245304 pcs
parsisiųsti: V10P30AUTO.pdf
RFQ
V10P25AUTO
V10P25AUTO
apibūdinimas: VARISTOR 39V 1.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 251279 pcs
parsisiųsti: V10P25AUTO.pdf
RFQ
V10P25P
V10P25P
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: VARISTOR 39V 2KA DISC 10MM