V10H510PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10H510PL1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Duomenų lapai: V10H510PL1T.pdf
  • Pranešimas
V10H510PL1T specifikacijos
Dalies numeris V10H510PL1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 211010 pcs Duomenų lapas V10H510PL1T.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Išsamus aprašymas Varistor Circuit
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V10H550P
V10H550P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 188199 pcs
parsisiųsti: V10H550P.pdf
RFQ
V10H510P
V10H510P
apibūdinimas: VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM