V10E510PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E510PL1T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E510PL1T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E510PL1T7.pdf
  • Pranešimas
V10E510PL1T7 specifikacijos
Dalies numeris V10E510PL1T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 250502 pcs Duomenų lapas V10E510PL1T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 820V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 902V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 670V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V
Energija 92J Išsamus aprašymas 820V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 110pF @ 1MHz