V10E420PL3B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E420PL3B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E420PL3B.pdf
  • Pranešimas
V10E420PL3B specifikacijos
Dalies numeris V10E420PL3B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 278959 pcs Duomenų lapas V10E420PL3B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 560V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V
Energija 80J Išsamus aprašymas 680V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 140pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V10E420AUTO2T
V10E420AUTO2T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Sandelyje: 227039 pcs
parsisiųsti: V10E420AUTO2T.pdf
RFQ
V10E420P
V10E420P
apibūdinimas: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM