V100ZU15P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V100ZU15P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V100ZU15P.pdf
  • Pranešimas
V100ZU15P specifikacijos
Dalies numeris V100ZU15P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 220875 pcs Duomenų lapas V100ZU15P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 100V Varistorio įtampa (min) 90V
Varistorio įtampa (maks.) 110V Serija ZU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 81V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 60V
Energija 20J Išsamus aprašymas 100V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 2900pF @ 1MHz