V100ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V100ZT05P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V100ZT05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Duomenų lapai: V100ZT05P.pdf
  • Pranešimas
V100ZT05P specifikacijos
Dalies numeris V100ZT05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 100V 400A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 462308 pcs Duomenų lapas V100ZT05P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 100V Varistorio įtampa (min) 90V
Varistorio įtampa (maks.) 110V Serija ZT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 81V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 60V
Energija 2.5J Išsamus aprašymas 100V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 400A Talpa @ dažnumas 310pF @ 1MHz