V07P460PL2T5X2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07P460PL2T5X2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07P460PL2T5X2855.pdf
  • Pranešimas
V07P460PL2T5X2855 specifikacijos
Dalies numeris V07P460PL2T5X2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173362 pcs Duomenų lapas V07P460PL2T5X2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 615V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V
Energija 48J Išsamus aprašymas 750V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 45pF @ 1MHz