V07P385PL2TX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07P385PL2TX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07P385PL2TX2855.pdf
  • Pranešimas
V07P385PL2TX2855 specifikacijos
Dalies numeris V07P385PL2TX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 195389 pcs Duomenų lapas V07P385PL2TX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 620V Varistorio įtampa (min) 558V
Varistorio įtampa (maks.) 682V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 505V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 385V
Energija 36J Išsamus aprašymas 620V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 60pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V07P420P
V07P420P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
Sandelyje: 172795 pcs
parsisiųsti: V07P420P.pdf
RFQ
V07P385PL1T
V07P385PL1T
apibūdinimas: VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM
Sandelyje: 247732 pcs
parsisiųsti: V07P385PL1T.pdf
RFQ
V07P385P
V07P385P