V07P14AUTOL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07P14AUTOL1T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07P14AUTOL1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 22V 800A RADIAL DISC
Duomenų lapai: 1.V07P14AUTOL1T.pdf2.V07P14AUTOL1T.pdf3.V07P14AUTOL1T.pdf4.V07P14AUTOL1T.pdf
  • Pranešimas
V07P14AUTOL1T specifikacijos
Dalies numeris V07P14AUTOL1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 22V 800A RADIAL DISC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Varistorio įtampa (tipas) 22V Varistorio įtampa (min) 19.8V
Varistorio įtampa (maks.) 24.2V Serija Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 16V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V
Energija 2.2J Išsamus aprašymas 22V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 2450pF @ 1MHz