V07E440PL2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E440PL2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07E440PL2A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 715V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07E440PL2A.pdf
  • Pranešimas
V07E440PL2A specifikacijos
Dalies numeris V07E440PL2A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 715V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 331041 pcs Duomenų lapas V07E440PL2A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 715V Varistorio įtampa (min) 643.5V
Varistorio įtampa (maks.) 786.5V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 585V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 440V
Energija 44J Išsamus aprašymas 715V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 50pF @ 1MHz