V07E230L2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E230L2T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07E230L2T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07E230L2T.pdf
  • Pranešimas
V07E230L2T specifikacijos
Dalies numeris V07E230L2T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5738 pcs Duomenų lapas V07E230L2T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 300V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 20J
Išsamus aprašymas 360V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Dabartinis - "Surge" 1.75kA
Talpa @ dažnumas 100pF @ 1MHz