TVB270SA-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB270SA-L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVB270SA-L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTOR 270V 150A DO-214AA
Duomenų lapai: TVB270SA-L.pdf
  • Pranešimas
TVB270SA-L specifikacijos
Dalies numeris TVB270SA-L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTOR 270V 150A DO-214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4718 pcs Duomenų lapas TVB270SA-L.pdf
Įtampa - "On State" 5V Įtampa - išjungta būsena 270V
Įtampa - pertrauka 365V Serija SiBar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai D90963-000
TVB270SA-L-ND
TVB270SA-LTR
Elementų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 150A
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 50A Dabartinis - laikykite (Ih) 175mA
Talpa 50pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TVB275NSA-L
TVB275NSA-L
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: THYRISTOR 275V 150A DO-214AA
Sandelyje: 4950 pcs
parsisiųsti: TVB275NSA-L.pdf
RFQ
TVB275NSC-L
TVB275NSC-L
apibūdinimas: THYRISTOR 275V 400A DO-214
Sandelyje: 5580 pcs
parsisiųsti: TVB275NSC-L.pdf
RFQ
TVB270SA
TVB270SA
apibūdinimas: THYRISTOR 270V 150A DO-214