TVB065NSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB065NSC-L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVB065NSC-L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTOR 65V 400A SMB
Duomenų lapai: TVB065NSC-L.pdf
  • Pranešimas
TVB065NSC-L specifikacijos
Dalies numeris TVB065NSC-L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTOR 65V 400A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5497 pcs Duomenų lapas TVB065NSC-L.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 65V
Įtampa - pertrauka 88V Serija SiBar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai RF0954-000 Elementų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 400A
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA
Talpa 198pF