TS600-170F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TS600-170F-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TS600-170F-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 170MA 2SMD
Duomenų lapai: 1.TS600-170F-2.pdf2.TS600-170F-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TS600-170F-2 specifikacijos
Dalies numeris TS600-170F-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 170MA 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69143 pcs Duomenų lapas 1.TS600-170F-2.pdf2.TS600-170F-2.pdf
Įtampa - maks 60V (600V Int) Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 10s Storis (maks.) 0.485" (12.32mm)
Dydis / Matmenys 0.742" L x 0.305" W (18.85mm x 7.75mm) Serija PolySwitch®, TS600
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 18 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 4 Ohms
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD Kiti vardai TS600-170F-2CT
TS600-170FCT
TS600-170FCT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 170mA Ih Surface Mount 2-SMD
Dabartinis - kelionė (ji) 400mA Dabartinis - maks 3A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 170mA Patvirtinimai CSA, TUV, UL