TRF250-120T-R2-B-0.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-120T-R2-B-0.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TRF250-120T-R2-B-0.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Duomenų lapai: 1.TRF250-120T-R2-B-0.5.pdf2.TRF250-120T-R2-B-0.5.pdf
  • Pranešimas
TRF250-120T-R2-B-0.5 specifikacijos
Dalies numeris TRF250-120T-R2-B-0.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180911 pcs Duomenų lapas 1.TRF250-120T-R2-B-0.5.pdf2.TRF250-120T-R2-B-0.5.pdf
Įtampa - maks 60V (250V Int) Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 750ms Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Serija PolySwitch®, TRF250
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 16 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 8 Ohms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai RF0425-000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 240mA Dabartinis - maks 3A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 120mA Patvirtinimai CSA, TUV, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TRF250-120T
TRF250-120T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL